Druhy dopravy a platby :

Osobný odber

Objednávku je možné vyzdvihnúť aj v deň objednania, za predpokladu, že objednávka bola uskutočnená v dopoludňajších hodinách a objednaný tovar je na sklade. 

Osobný odber v Bratislave- kontaktujte nás telefonicky pre dohodnutie miesta a termínu odberu. 

osobne  
Miesto osobného odberu je momentálne zrušené!    

Tel.: +421 940 432 100
E-mail: info@123abc.sk

Pracovná doba výdajného miesta: 
Po - Pia:    9,30 - 17,00 h 
Otvorené v pracovné dni - počas sviatkov je odberné miesto zatvorené.


/ telefonický hot-line /:
Po - Pia:    9,00 - 17,00 h 

Tovar doručovaný kuriérskou službou po Bratislave a okolí

Prepravné v rámci Bratislavy, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 6,- €. Cena prepravy zahŕňa možnosť večerného doručenia a telefonické kontaktovanie zákazníka, pre prípadnú zmenu doby či miesta doručenia. Platba za zásielku je výlučne formou dobierky, t.j. platíte až pri doručení. Aj v prípade platby vopred na účet, je cena za dopravu rovnaká -t.j. 6,- €.
Cena prepravy je len za doručenie objednávky, a poplatok neobsahuje odnos tovaru na určené miesto. Tovar je odovzdaný zákazníkovi pri voozidle prepravcu.

V prípade objednávky tovaru / bez ceny prípadnej zálohy /  nad 99,- € je doprava vrámci Bratislavy ZDARMA! 

V prípade dopravy v okolí Bratislavy / okolité obce maximálne do 20 km od adresy: Pri starej prachárni 18, Bratislava / je účtovaný proplatok 11,-€. Cena prepravy je len za doručenie objednávky, a poplatok neobsahuje odnos tovaru na určené miesto. Tovar je odovzdaný zákazníkovi pri voozidle prepravcu.
Hraničnými obcani pre dopravu sú:
sever: Stupava,
východ: Pezinok, Senec
juh: Šamorín
Za hranicu uvedených obcí tovar bežne nedoručujeme je potrebné si ho osobne prevziať na odbernom mieste, prípadne dohodnúť dopravu vopred telefonicky.

Odvoz zapožičaného tovaru

Prepravné náklady za odvoz zapožičaného tovaru sú účtované vo výške 6 €. Cena prepravy zahŕňa možnosť večerného odvozu a telefonické kontaktovanie zákazníka, pre prípadnú zmenu doby či miesta vyzdvihnutia tovaru. Vrátenie zálohy za zapožičaný tovar je pri jeho prevzatí.
Cena prepravy je len za odvoz vráteného tovaru, a poplatok neobsahuje odnos zapožičaného tovaru z určeného miesta k vozidlu prepravcu. Tovar je odovzdaný zákazníkom prepravcovi pri vozidle prepravcu. 
V prípade záujmu o odnášku zapožičaného tovaru z iného miesta je účtovaný príplatok 4,-€ a celková cena odvozu zapožičaného materiálu je 10.-€. 
V prípade dopravy v okolí Bratislavy / okolité obce maximálne do cca 20 km / je účtovaný príplatok 6,-€. Platia podmienky prepravy uvedené v bode vyššie.

 

Tovar doručovaný Slovenskou poštou - balík na poštu

Táto možnosť je len pre tovar menších rozmerov. Banánové a sťahovacie krabice poštou NEPOSIELAME.Poštovné je účtované vo výške 3,- € v prípade platby vopred na účet, alebo 4,20 € v prípade platby na dobierku. Zásielka je doručená na pobočku Slovenskej pošty, s oznámením o doručení do schránky adresáta. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy. 
V prípade objednávky tovaru nad 99,- € je doprava ZDARMA!


Odber noviniek

Kontaktujte nás

Naša podpora je dostupná v prac. dňoch 9.00-17.00

Telefón:0940 432 100

Kontaktujte našu on-line podporu